piątek, 17 kwietnia 2015

Rebirthing z Sondrą Ray

WARSZTAT Z SONDRĄ RAY


Nowy trening związków miłości z wyzwalającym oddychaniem

Termin: 8-10 maja 2015r.

Piątek: godz. 18-22
Sobota: godz. 10-18
Niedziela: godz. 9-18

Czy chciałbyś więcej radości i mniej konfliktu w Twoich związkach? Odkryj zupełnie nowy model miłości, intymności oraz kreowania związków, których pragniesz!
  • Każdego dnia doświadczaj mocy wyzwalającego, delikatnego energetyzującego, i transformującego życie procesu oddechu.
  • Uwalniaj się od bólu, jednocześnie zwiększając chęć do życia, równowagę i jasność wobec obecnych i przyszłych związków - z sobą samym, partnerem, rodziną,  współpracownikami i światem.
Do kogo skierowany jest warsztat?

Warsztat przeznaczony jest dla par oraz dla osób poszukujących związku, jak również dla każdego, kto pragnie poprawić lub zrozumieć swoje relacje z innymi ludźmi.

Czym ten trening różni się od innych?
  1. Wiele innych warsztatów daje Ci techniki, które poprawiają Twoje życie, ale nie usuwają negatywnych myśli, wspomnień, wzorców, które najbardziej sabotują Twoje życie. Pokażemy Ci dokładnie, jak Twoje myśli tworzą Twoje rezultaty, nawet takie, jakich nie jesteś świadomy, oraz damy Ci najlepsze narzędzia, byś mógł uwolnić się od myśli, które Cię powstrzymują. Używamy Wyzwalającego Oddychania, aby pomóc Ci wyzwolić się od Twoich negatywnych myśli.
  2. Większość osób tworzy ze swoimi partnerami takie związki, jakie przypominają relacje ich rodziców. Podczas drugiego dnia LRT prezentujemy 14 podstawowych Wzorców Rodzinnych, które rządzą większością związków. Spoglądamy na stary model związków, w którym po prostu nieświadomie kopiujemy te wzorce, i odgrywamy te same „skrypty”, jedynie w minimalnie inny sposób. Do uwolnienia związków od przeszłości i ich pełnego rozkwitu w chwili obecnej potrzebujemy jasności, jak te wzorce wyglądają oraz jaką charakteryzują się dynamiką. Używamy Wyzwalającego Oddychania, aby pomóc Ci oczyścić te wzorce i wybaczyć sobie przeszłe relacje z rodzicami, ex- partnerami, rodzeństwem i kolegami.
  3. To, czego ludzie naprawdę chcą, to poczucie świętości w ich życiu miłosnym. Dlatego nowy model związku opiera się na duchowej intymności, która wzmacnia wszystkie sfery życia... i niesie ze sobą więcej naturalnej Radości i Wdzięczności. Wejdź do „wolnej od konfliktu” strefy prawdziwych Związków Miłości. Użyj swojego Połączenia z Boskością do rozwiązywania problemów. Naucz się mocy wybaczania, tak aby przemieniać zmartwienia i porażki w cuda. Używamy Wyzwalającego Oddychania, aby pomóc Ci już teraz doświadczyć nowego rodzaju związku, w którym duchowa intymność przynosi więcej satysfakcji i Radości do Twojego życia.
Prowadząca:

Sondra Ray jest znana jako jeden z najbardziej dynamicznych liderów duchowych naszych czasów. Jest uznawana na świecie jako duchowy nauczyciel, autor, trener oddechu (rebirther), wykładowca i uzdrowiciel, a przede wszystkim jako renomowany ekspert w dziedzinie związków.

Sondra zdobyła światową sławę w latach 1970-tych jako jeden z pionierów Doświadczenia Powtórnych Narodzin (Rebirthing Experience). Wyszkoliła i przeprowadziła przez proces rebirthingu tysiące ludzi na całym świecie i jest uznawana za jednego z największych specjalistów w zakresie wpływu traumy narodzin na ciało, związki, karierę i życie.

Często nazywana „Matką Rebirthingu”, Sondra tworzy i naucza na warsztatach, włączając w to jej najbardziej popularny Trening Związków Miłości – Loving Relations Training®. Trening ten pomógł tysiącom ludzi uzyskać jasność w kwestii ich związków, poprzez wyjaśnienie częstych negatywnych wzorców rodzinnych oraz ich rozpuszczenie, dzięki zastosowaniu praktyk Rebirthingu oraz twórczego myślenia. Takie warsztaty i treningi były lub są prowadzone przez Sondrę na całym świecie, włączając w to Anglię, Francję, Włochy, Niemcy, Islandię, Irlandię, Polskę, Szwecję, Estonię, Rosję, Nową Zelandię, Australię, Singapur, Bali i Japonię. Zabiera ona także ze sobą grupy do Indii, na coroczne pielgrzymki.

Inwestycja: 1333 PLN (w tym 3 grupowe sesje oddechowe pod okiem Sondry Ray)

Miejsce: Mierzyn koło Szczecina

Informacje i zgłoszenia: Krzysztof tel. 603 947 724, Agnieszka tel. 732 809 921http://rebirthing-joga-oddechowa.blogspot.com/p/warsztaty.html
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz